Taht ve Yeniçeri Kiralama

Sünnet çocuğu sünnet alanına organizasyon dahilinde yeniçeri kıyafeti giymiş kişiler tarafında tahtın taşınması ve sünnet alanında gezdirilip yerine konması ile başlar. Süslenen sünnet tahtında aileler duygusal anlar yaşarken sünnet çocuğu kendisini adeta padişah konumunda hissedecektir.

Mehter Takımı Kiralama

Mehter takımında kişi sayısı sizin isteğinize, organizasyon durumuna ve mekanın büyüklüğüne göre ayarlanabilir.Tam anlamıyla bir mehter marşı esintisi için enstrümanların kullanılması 9 kişiyi gerektirir. Bu minimum 8 kişiye düşer ve en ideali 12 ile 36 kişiden oluşmaktadır. Otantik kıyafetleri ile mehter ekibi mehter marşına hazır olarak bulunmaktadır.

Ekipman Temini

Sünnet daveti organizasyonları için ekipman ve masa sandalye kiralama, masa ve sandalye süslemeleri, masa üstü süslemeler, sünnet süsleri ile alan ve masa dekorasyonu

Balon Süsleme

Sünnet çocuğunun adının yazdığı büyük boy balon sutunları, kapıya balon takı, balondan nazar boncuğu (1.5 metre çapında) sünnet alanının çiçek balon papatyalarla süslenmesi

Sokak Satıcıları Kiralama

Pamuk şekeri, pop corn (patlamış mısır), Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi arabaları ile davetlilere geçmişten günümüze gelen lezzetlerin ikramı

Palyaço Kiralama

Profesyonel palyaçolardan etkinliklerinizde eğlenceli animasyonlar. Yüz boyama, sosis balon dağıtımı, yarışmalar, oyunlar.

Sihirbaz

Hem sihirbaz hem jonglör gösterisi.
İllüzyon gösterisi ve Top, labut, halka vb materyallerin inanılmaz figürlerle çevrilmesi.

Ses sistemi ve DJ Hizmeti

Mekan boyutlarına uygun profesyonel Ses ve Işık sistemi kurulumu ve eğlence boyu geniş arşive sahip  DJ Hizmeti.

Video ve fotoğraf çekimi

Eğlencenin başından sonuna kadar anılarınızı saklayabilmemiz için profesyonel fotoğraf ve video çekimi

Yiyecek Temini

Yemekli sünnet düğünü için Et menü, tavuk menü veya Döner menüsü seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte ayrı bir tatlı tabağında 2 dilim baklava ikram ediyoruz.

Hediyelik & Şekerlik

1 TL'den başlayan fiyatlarla farklı ve çeşidi fazla olan hediyeliklerden seçebilirsiniz.

Davetiye

Tüm hizmetleri bir arada sunmak adına sizin için konseptinize uygun özel davetiye hazırlayıp, gelecek kişileri arayarak fazladan hazırlık yapılıp, gereksiz masraflardan sizi kurtarıyoruz.